Design Sale Helsinki F503

11 föremål
Rut Bryk, relief, "Fönster", signerad Rut Bryk. 1980-tal.
9d 6 tim
3 100 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Rut Bryk, relief, stengods signerad BRYK.
9d 5 tim
3 000 EUR
Utropspris
6 000 - 7 000 EUR
9d 3 tim
4 000 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Rut Bryk, väggrelief, stengods, signerad BRYK.
9d 6 tim
1 400 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
9d 5 tim
520 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Rut Bryk, relief, fajans, signerad BRYK.
9d 6 tim
9 200 EUR
Utropspris
12 000 - 14 000 EUR
Rut Bryk, relief, keramik, signerad BRYK 2.
9d 4 tim
3 000 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Rut Bryk, väggrelief, signerad a tergo BRYK.
9d 5 tim
4 000 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Rut Bryk, väggrelief, stengods, signerad a tergo BRYK.
9d 7 tim
1 000 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Rut Bryk, relief, stengods, signerad Rut 1944 Arabia.
9d 3 tim
2 600 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR