Glas och trä, signerad och daterad 2016, "Allt Smör i Småland". Höjd 29, bredd 36 cm.
Visas på Bukowskis, Berzelii Park 1, under Stockholm Designweek.
7-10 februari, kl 11 - 17
11 februari, kl 11 - 15
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK