Nr. | Föremål | Klubbat pris |
300 | FRANZ KRÜGER,TILLSKRIVEN, HINDERHOPP. | Återrop |
301 | MÅLNING av XU BEIHONG (1895-1953). Hästar, signerad samt daterad med sigill. | Återrop |
302 | Adolf Baumgartner (Constantin Stoiloff), VÄRDETRANSPORT. | 800 EUR |
303 | ÉMILE RENÉ LAFONT, SNÖ I PARIS. | Återrop |
304 | Emil Barbarini, BYSCEN. | Återrop |
305 | ADRIAEN PIETERSZ VAN DE VENNE HIS SCHOOL, PASTORALT LANDSKAP. | Återrop |
306 | BALTHASAR PAUL OMMEGANCK, FÅR. | Återrop |
306A | Carl Trägårdh, FÅRHERDE. | Återrop |
307 | JAN FREDRIK SCHÜTZ, STORM. | Återrop |