306
1114586

Balthasar Paul Ommeganck

(Belgien, 1755-1826)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Klubbat pris
Balthasar Paul Ommeganck
(Belgien, 1755-1826)

BALTHASAR PAUL OMMEGANCK, FÅR.

Sign. Olja på pannå, 28x33 cm.