Modern Masters Helsinki F191

104 föremål
JUHANI LINNOVAARA, FJÄLLLANDSKAP.
Klubbat pris
370 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
JEAN-PIERRE CASSIGNEUL, litografi E.A, signerad.
Klubbat pris
670 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
KAARINA TARKKA, STEGET.
KAARINA TARKKA, STEGET.
Klubbat pris
540 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
JUHA SOISALO, olja på duk, signerad och daterad -89.
Klubbat pris
281 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR