Fisk. Klarglas med underfång i i svart och beige, signerad FM Ronneby Sweden B 784 500. Höjd 56 cm.
Smärre ytslitage. Mindre skrapmärken undertill.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10