Mats Jonasson, skulptur, glas och metall, Målerås, signerad och numrerad 2/29, 2005.
"General v. Oben". Signerad Mats Jonasson Målerås Sweden Ltd Ed 2/29 2005. Monterad på platta för upphängning på vägg. Skulptur 64 x 42 cm. Platta 88 x 64 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK