PATRIK ANDERSSON, fotografi signerad och numrerad 1/10 a tergo.
"Kate Moss", 1993. Signerad Patrik Andersson och numrerad 1/10 på etikett a tergo. Archival pigment print, bildyta 80 x 80 cm.
Ej examinerad ur ram.
Bilden publicerades i W Magazine maj 1993.