Inred sommarhuset

130 föremål
RUNE HANNÄS, skulptur. Signerad.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES BRAQUE, efter, färglitografi.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK, färglitografi, signerad och numrerad 85/160.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VIGGO PEDERSEN, Olja på duk/pannå, signerad.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 54/175.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORSTEN ANDERSSON, träsnitt, signerad samt med dedikation.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERLAND CULLBERG, oljekrita på papper, signerad.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMMA TOLL, akvarell med täckvitt, signerad  och daterad -94.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MADELEINE PYK, färglitografi, signerad och numrerad 156/360.
Klubbat pris
3 705 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT FRANSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA CRONQVIST, litografi, signerad och numrerad 2/10.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKVARELLER, två stycken. Qingdynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
5 398 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK