Betsat trä, upptill lådor med skylthållare och handtag i metall, nedtill skåpsdörr. Bredd 35, djup 39, höjd 210 cm.
Märken. Repor. Smärre fanerskador. Ställvis slitage. Nyckel saknas.
Lars-Yngve Johanssons samling.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10