CÉLINE, väska, "Phantom".
Handväska i svart skinn med dekorativa stickningar. Ytterfack med dragkedja. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS Made in Italy" och numrerad. 33 x 30 x 27 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Fläckar invändigt.