TILDA LOVELL, blandteknik på papper, signerad och daterad 2014 a tergo.
"Spira", 150 x 39,5 cm inklusive ram.
Proveniens
Lars Bohman Gallery, Stockholm.
Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Bone Black", 1 Mars - 30 Mars 2014.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK