Late Summer Days

16 föremål
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio, 1972.
7d
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, hummertallrikar, 4 st, glas, Firma Svenskt Tenn.
7d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, lergods, Nittsjö, 1930-tal.
7d 1 tim
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
7d 1 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK