Summertime Dining

24 föremål
Konfektkorg, silver, Polen, 1800-tal, stämplad Krakow.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anton Michelsen, tekanna, silver, Köpenhamn 1847.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Benjamin Davis, konfektkorg, silver, London, England  1817.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GAB, bricka, silver, Stockholm 1921.
Klubbat pris
14 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Presenterfat, barockstil, GAB, Stockholm 1945.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, silver, rokokostil, Köpenhamn 1916.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
Skål, silver 800, 1900-tal.
Utropspris
5 000 SEK
Stort fat, silver, rokokostil, Köpenhamn 1934.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?