Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter, medföljande GIA diamond report
Mittsten briljantslipad diamant 1.13 ct H/Vvs2 enligt medföljande GIA report nr 5049773. Diamanter totalt 1,73 ct enligt gravyr. Storlek 19/60. Vikt 11 g.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.