Note Design Studio, specialbeställt konferensbord, 2015
Grönbetsat massivt trä med laminerad skiva, tvådelat, i mitten nedsänkt fack under fyra löstagbara skivor, totalt mått 380 x 110, höjd 75 cm.
Slitage, märken, smärre skador och färgbortfall.
Note är en multidisciplinär designstudio grundad i Stockholm 2008.