Drinkmått på trebent ställ, silver och teak, märkt RAS för Ralf A. Salonius, Helsingfors 1956. Champagnevisp, sterling silver, importstämplad Koruteollisuus Tillander, 1966.
Cocktailshakern försilvrad.
Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar och repor.