Windy Fur Rundgren, "Kaffekopp liggande med örat upp"
Signerad WFR och daterad -16. Olja på linneduk 39 x 39 cm.
Klubbat pris
2 000
181
197
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
24 sep 17:03
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
19 sep 13:49
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
17 sep 18:05
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1