Eva Englund, skål, Målerås samt Artur Zirnsack och Hanne Dreutler, skål, Studio Åhus.
Rund skål i klarglas med slipad dekor, signerad Eva Englund Målerås 1998. Diameter 11,5 cm. Skål i klarglas, signerad Studio Åhus Sweden 1991 HD - AZ. Längd 11,5 cm.
Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.