Jan och Berit Johansson – Ett liv med glas

122 föremål
Berit Johansson, skål på fot signerad Orrefors.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Jan Johansson, skål Graal signerad och numrerad Orrefors.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Johansson, pokal, Graal, signerad och daterad Orrefors.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berit Johansson, ring silver, Orrefors 1975.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Berit Johansson, skål signerad Orrefors  1972.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berit Johansson, ring silver och glas, Orrefors 1975.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berit Johansson, mobil valsat glas osignerad.
Klubbat pris
3 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Berit Johansson, kakfat med huv signerad Vadstena.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Berit Johansson, vas för Salviati Italien signerad.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berit Johansson, vas, Graal, signerad och daterad 2007 unik.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Berit Johansson, "Paradisträdet" 2010.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Berit Johansson, vas för Salviati, signerad.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK