1194 föremål
Soffbord 1970-tal.
1 tim 32m
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, Landskap.
1 tim 50m
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Jon-And, "Palermo".
23 tim 40m
John Jon-And, "Palermo".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
2d
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
2d 1 tim
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
2d 1 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Åke Nilsson, Figurer.
1d 19 tim
Åke Nilsson, Figurer.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

427. Ingrid Dessau, matta, "Blå rutor", rölakan, ca 273 x 174,5 cm, signerad ID samt otydlig hemslöjdssignatur.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK