1504 föremål
Fat, porslin, Kina, Yongzheng (1723-35).
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Toikkanen, "Bakom ryggen".
5d 7 tim
320 EUR
Utropspris
300 EUR
Frans Toikkanen, "På tumanhand".
5d 8 tim
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Frimurarring,  18K guld.
1d 9 tim
Frimurarring, 18K guld.
3 737 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fritz Jakobsson, Stilleben med päron.
6d 7 tim
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Fyra collier odlade pärlor och krysopras.
3d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
6d 9 tim
Fåtölj 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
4 tim 23m
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d 5 tim
30 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
5d 9 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
5d 9 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
4d 4 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 430 x 92 cm.
4d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gallerimatta, slätväv, ca 340 x 82 cm.
5d 7 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gemla, tamburmajorer, ett par, "Stången", 2000-tal.
6d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Engelhard Schröder, Bikten.
1d 8 tim
800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Georg Engeström, Sveaborg på vintern.
1d 5 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Gillis Lundgren, soffa "Hit"  IKEA 1970-tal.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3d 7 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets senare del.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
3d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1930- tal.
3d 1 tim
Golvlampa, 1930- tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?