313 föremål
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
1d 15 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
3d 17 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
6d 16 tim
Cafébord 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
2d 14 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
2d 17 tim
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord modell 80B.
2d 17 tim
Alvar Aalto, bord modell 80B.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
4d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
2d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1920-tal.
1d 15 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
4d 14 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
5d 15 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
6d 17 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
2d 17 tim
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
17 tim 12m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 14 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
5d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
5d 15 tim
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, omkring år 1900.
6d 17 tim
Skänk/skåp, omkring år 1900.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
4d 14 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, omkring år 1900.
1d 14 tim
Bänk, omkring år 1900.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
1d 16 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
16 tim 15m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK