1295 föremål
Taklampa, 1950/60-tal.
20 tim 18m
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 2000-tal.
3d
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eterna, fickur, 48 mm.
2d 23 tim
Eterna, fickur, 48 mm.
Inga bud
Utropspris
5 800 SEK
Igael Tumarkin, "Abstraktion".
3d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
3d
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK