34 föremål
Toilettbord Art Deco 1900-talets första hälft.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Venini, Murano, 1960/70-tal.
6d 22 tim
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Bankett, empirestil, 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gueridoner, ett par, 1800-talets andra hälft.
1d 20 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dörrar, ett par, barock, 1600/1700-tal.
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, ”Korsör”, 1960/70-tal.
5d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Scherlin, "bänk 6", Scherlin.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, italien 1900-talets mitt.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bänk, modell 153A, Artek.
3d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 21 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK