Diverse

Föremål i fokus

27 föremål
Stuff, malakit.
5d 18 tim
Stuff, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gnistskydd Louis XVI-stil 1900-tal.
1d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnevispar 12 st silver.
1d 17 tim
Champagnevispar 12 st silver.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggfält, allmoge, 1800-tal.
2d 17 tim
Väggfält, allmoge, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Grindar, ett par, tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sunna, halvhornskniv, signerad A Sunna.
3d 19 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?