med rosenslipade diamanter och pärlor, platina och 18K guld, mått 3 x 2.7 cm, total vikt 6 g. Med franska stämplar. Etui från Tiffany & Co PARIS medföljer.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.