MULBERRY, resväska.
Grön scotchgrain med detaljer i brunt läder. Hjulförsedd. Ett dragkedsförsett ytterfack. Fodrad insida med ett dragkedjeförsett fack samt remmar. Mått 50 x 40 x 19 cm. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett. Lås samt nyckel medföljer.
Smärre slitage. Trög dragkedja.