Svärtade gavlar. Hyllplan och skåp fanerade med teak. Överdel med hyllplan, nedtill med skjutbara dörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 168. Djup 42. Höjd 165 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.