Konungalängd från "Gustav Vasa", "Erik XIV", "Johan III", "Sigismund", "Karl IX", "Gustav II Adolf", "Kristina", "Karl X", "Karl XI", "Karl XII", "Ulrika", "Fredrik I", "Adolf Fredrik", "Gustaf III", "Gustav IV", "Karl XIII", Papp-pannå, vardera 30 x 25 cm. Samtida bronserade ramar.
Retuscher, krackelerade, smärre repor & skador.