Två Barbie samt Midge. I kartong. Katongernas mått 31 x 8 cm. Docka från E. Maar. Höjd 27 cm. Diverse tillbehör i Barbie-väska.
Slitage. Några skador på kartonger. Ej fullt genomgånget.