Mahogny, genombruten rygg med balusterbricka, fast stoppad sits med tageltyg
Slitage. Skador. Repor. Märken. Senare klädsel. Delar saknas. Rangliga/lösa i fogarna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10