DAVID JOHANNES NIEMELÄ, olja på duk, signerad och daterad 1910.
30,5 x 41 cm.
Uppfodrad på pannå. Slitage. Duk med slitage i kanter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK