Stol 69 i lackad björk med sitsar klädda i svart konstläder. Bord i björk med skiva i laminat. Längd 122 cm, bredd 76 cm, höjd 71 cm. sitthöjd ca 44 cm
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.