LARS TÄRNING, blandteknik, 3 st, signerade och daterade -98, -98 och -99.
Stilleben. Jordgubbe 7 x 8 cm. Körsbär 9,5 x 21,5 cm. Citroner 11 x 25 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK