Kvadratisk skiva av vit marmor, sarg med låda, hyllplan och nedtill skåp, längd 41, bredd 41, höjd 82 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Nagg. Repor. Lackad. Unken doft.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10