TECKNINGAR, 6 st, Per Röding, Johan Oscar Cantzler och Carl Svante Hallbeck.
3 tusch och blyerts av Johan Oscar Cantzler, 1 tuschlavering av Per Röding och 2 akvarell och blyerts av Carl Svente Hallbeck. Oramade. Uppklistrade på kartong. 40x28-50x33 cm.
Smärre slitage. Klistrad på kartong. Veck. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.