ERIK JUSELIUS, olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad och daterad 28.8.-32.
Vy från Hästö, 30 x 37.5 cm.
Ytsmuts.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
150 EUR