RALPH NYKVIST, silvergelatinfotografi, signerad a tergo, 1989
Motiv från karnevalen i Venedig. Bildmått 45x30 cm
Slitage. Smuts och smärre repor. Ej examinerad ur ram. Glas saknas
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK