DOCKOR, 3 st, bland annat Simon & Halbig, Tyskland 1900-talets början
En märkt "Simon & Halbig", en märkt "The dollar princess 62 special", En märkt "REO 83 Hilda".
Huvud i biskvi. Olika klädsel och storlek. Längd 42-62 cm.
Ställvis slitage. Smuts.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.