Bronserad och förgylld. Välvt krön med dekor av lyra. Glas flankerade av bladhölstrade halvkolonner. 96x53 cm.
Nedre spegelglas senare. Slitage. Senare omförgylld. Torrsprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10