Armband, Bismarcklänk, 18K guld.

Stämplad SVE, Köping. Längd ca 19 cm. Vikt 40,8 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 200
24 464
2 297
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (18 bud)
25 jun 16:14
2 200 EUR
25 jun 16:13
2 100 EUR
25 jun 16:13
2 050 EUR
25 jun 16:12
2 000 EUR
25 jun 16:11
1 950 EUR
25 jun 16:11
1 900 EUR
25 jun 16:11
1 850 EUR
25 jun 16:10
1 800 EUR
25 jun 16:09
1 750 EUR
25 jun 16:09
1 700 EUR
25 jun 16:09
1 650 EUR
25 jun 16:06
1 600 EUR
25 jun 9:12
1 350 EUR
23 jun 6:51
1 300 EUR
22 jun 16:34
1 250 EUR
20 jun 15:51
1 100 EUR
20 jun 10:58
1 050 EUR
19 jun 14:14
1 000 EUR
Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?