Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

Väinö Hämäläinen, Vinterlandskap.

Signerad Väinö Hämäläinen och daterad -05. Blandteknik 24 x 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
340
3 781
355
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (13 bud)
28 jun 11:06
340 EUR
28 jun 10:14
320 EUR
26 jun 16:18
300 EUR
26 jun 16:18
280 EUR
26 jun 16:18
260 EUR
26 jun 16:18
240 EUR
26 jun 16:17
220 EUR
26 jun 16:17
200 EUR
25 jun 11:37
180 EUR
25 jun 10:45
130 EUR
23 jun 18:24
120 EUR
21 jun 16:47
110 EUR
20 jun 19:16
100 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?