Brosch/hänge silver samt förgyllt silver med seedpärlor och minatyrmålning, omkring år 1900
Miniatyr signerad Boijan Lilliehöök 1959, ramens framsida med dekor av förgyllt silver, seedpärlor och bladverk, infattning mäter 43x34 mm, broschen mäter 69x51 cm, intyg från Kurt Ribbhagen samt orginaletui medföljer
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor