Paula Häiväoja

(Finland, 1929 -)
Paula Häiväoja
(Finland, 1929 -)

Paula Häiväoja, ring "Muutoksen Pyörteissä", sterlingsilver, Kalevala Koru 2009

Numrerad 60/80. Design 1967.
Storlek 17,5/54,5
Vikt 10.7 g.

Smärre slitage.

Nytillverkades i liten upplaga på 80 st till Paula Häiväojas 80-års dag år 2009.

Klubbat pris
320
3 501
335
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (11 bud)
25 jun 16:26
320 EUR
25 jun 16:25
300 EUR
25 jun 16:21
280 EUR
25 jun 16:11
260 EUR
22 jun 10:55
240 EUR
22 jun 10:55
220 EUR
22 jun 10:55
220 EUR
22 jun 10:50
200 EUR
22 jun 10:50
190 EUR
19 jun 20:33
180 EUR
18 jun 19:41
50 EUR

Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?