Svante Skogh, matbord, samt stolar, 4 st, "Bosse", 1960-tal.
Teak och teakfanér. Bord med en iläggsskiva. Längd 130-190, bredd 96, höjd 73,5 cm. Stolar med textileklädda sitsar. Sitthöjd 42, bredd 48, höjd 78 cm.
Något slitage och fläckar.
Klubbat pris
2 600
234
244
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
28 jun 0:49
2 600 SEK
28 jun 0:49
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jun 0:48
2 000 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor