Signerad N Edenmont och numrerad 16/50. Pigment print, bildyta 71,5 cm. Inklusive ram 93 x 84 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionen avslutas
2 dagar 12 timmar
8 200
737
770
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 8 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
30 jun 20:40
8 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 jun 11:28
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jun 9:53
7 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 jun 17:18
6 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor