Teak. Lös överdel med skjutdörrar och bakomliggande förvaringsutrymme. Nederdel med skåpsdörrar och hyllplan bakom. Mittsektion med fem lådor. Bredd 165, djup 44, höjd 150 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Repor. Senare målning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.