Dockskåpsmöbler, 16 delar, bla Walterhasen, Tyskland, samt Alexis Westerdahl, Stockholm, 1800-/1900-tal.
Bestående av bla byrå, pigtittare, bord, soffa, kakelugn, sybord, piano (märkt Alexis Westerdahls fabrik Drottninggatan 53, Stockholm). Tillbehör samt 4 st dockor.
Ställvis slitage. Smärre skador.
Auktionen avslutas
1 dag 19 timmar
4 950
445
465
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 150 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
30 jun 17:45
4 950 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jun 19:47
4 750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
28 jun 19:47
4 700 SEK
28 jun 18:09
4 200 SEK
28 jun 18:09
4 000 SEK
28 jun 11:59
3 700 SEK
28 jun 11:59
3 500 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor