Carl Siwers, troligtvis, fiskspade, silver, St. Petersburg, Ryssland, 1856.
Genombruten med dekor av växtslingor. Stämplad av kontrollör Aleksandr Nikolayevitch Mitin. Handtaget med graverade ägarmonogram. Längd 32 cm. Vikt 205 gram.
Något slitage. Bucklor.
Auktionen avslutas
5 dagar 3 timmar
300
27
28
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor